neboRegistrovat
ZAVŘÍT
Foto týmu
Jste zde:

Vítejte na internetových stránkách fotbalového oddílu SK Jilemnice

22 zář 2013, 13:02
Vytisknout
E-mail

Branky:6. Heřmanský, 34. 51.pen. Drahoňovský- 74. Tonar, 85. StaněkRozhodčí: KUBIŠTA, Odvárko, Bým
Diváků: 100Sestava Jilemnice: Tuž- Mečíř, Šťastný, Šnorbert, Paulů-Vorel (46. Bergemann), Jež, Mašek (54. Illner), Staněk-Horáček (64. Hadač),Tonar
Vyrovnané utkání, kterému by více slušela remíza.
Po úvodním oťukávání se v 6. min. náš brankař Tuž dopustil hrubé chyby, když špatným vyhozením nabídnul vyloženou šanci domácímu Heřmanskému, který pohodlně do prázdné branky dává na 1:0 pro domácí. Po obdržené brance se naše hra opět změnila v křeč a ve 34. min. po chybě Vorla u postranní čáry, kde zbytečně ztratil balon, Drahoňovský s přehledem zvyšuje na 2:0 pro Lomnici. Je nutno podotknout, že domácí byli v první půlce lepším mužstvem. Po jemné domluvě v kabině, se naše hra ve 2. pol. zlepšila. Bohužel nás v 51. min. přibrzdila přísně nařízená penalta za nastřelenou ruku Tonara ze zadu, domácím hráčem. Penalta a Drahoňovský 3:0. Naštěstí nás to nesrazilo a po zbytek utkání jsme byli lepším mužstvem. V 74. min. po krásné samostatné akci snížil Tonar na 3:1. V 85. min. po přesném centru Illnera do šestnáctky a parádním zakončení Staňka to bylo už 3:2. To bylo vše k čemu nás pan rozhodčí pustil a utkání ukončil 20 s před dovršením 90. min.

První poločas z naší strany tragédie. Druhý pol. byl z naší strany herně lepší. Výrazně nám pomohlo zařazení Tonara do středové řady.

M.Hradecký