E-mail

Sestava: Tuž - Šimek (72. Bergemann), Šnorbert, Hadač, Šťastný - Kužel, Kubina (78. Horáček D.), Horáček V., Hartych (85. Mašek) - Figura, Metelka

Branky:  3x Metelka, 2x Figura

ž.k.: 0-1

Věděli jsme, že tento zápas bude jeden z klíčových jako byl minulý s¨Rokytnicí. proto jsme šli do utkání s tím, že nic než tři body neexistují.

Již od začátku byla vidět naše převaha nad soupeřem z Brodu, kterou jsme dokázali přetavit v gól až kolem 35. minuty Figus 1-0, konec prvního poločasu jsme trošku polevili ve hře dozadu což se projevilo 3 pološancemi hostí. Začátek druhého poločasu lépe vyšel nám Metyl zvyšuje na 2-0. Po té pokračovala hra naší převahou, kterou jsme vyšperkovali v záverečné 15-ti minutovce a to gólem Figuse a dvěma goly Metyla. Konečný výsledek se tedy zastvil na číslech 5-0.

Hoši děkuju, byla to paráda a doufám že si to brzy zopakujeme :). Dnes musím pochválit všechny hráče za usilí, které do tohoto zápasu dali. Nejvíc mě těší to, že jsem v zápase viděl RDN (pro neznalé rychlost, dynamiku a nasazení :) ) od všech, tyhle vlastnosti si musíme připomínat častěji :) .