neboRegistrovat
ZAVŘÍT
Foto týmu
Jste zde:

Vítejte na internetových stránkách fotbalového oddílu SK Jilemnice

03 lis 2015, 10:55
Vytisknout
E-mail

Sestava:  Tuž - Petřík F. (53.Vaňous), Hamáček, Pohořelý, Horáček D. - Sedlák (46.Jebavý), Hnik A. (63.Petřík D.), Tejchman, Hornig M. - Hajna (69.Janovský), Pěnička


Branky:  


ž.k.  0-2   č.k. 0-0

V posledním 13.kole okresního přeboru mužů jsme neobstáli proti rezervnímu celku Lomnice n. Popelkou -B-. Pár šancí ke snížení jsme měli (cca 2x Kuba Hajna, a 1x Pěnička a Jebavý) ale neproměnili jsme je v góly, takže podzimní část sezóny, naše "Béčko" uzavřelo ztrátou 3bodů a odjelo ze zápasu bez vstřelené branky.

 

Doufám, že zimní přípravy se budou zúčastňovat i hráči "B-mužstva", protože to je docela zapotřebí jak pro jejich fyzičku, tak i pro zkvalitnění jejich fotbalového umu. Navíc -B- mužstvo je rezervou hráčů pro naše Áčko, tak aby pak výkony v krajské I.B třídě nedopadly fiaskem :-)

Za podzimní sezónu 2015 bych chtěl tímto všem zúčastněným hráčům poděkovat - za Vaše úsilí a snahu při zápasech, trochu Vás pokárat za malou účast na trénincích ;-) a s přáním lepší druhé části = jarní sezóny a perné a naplňující zimní přípravy Vás zdravím.

Milda V.

P.S.:  Také velké DÍKY všem Fanouškům a Fanynkám, kteří nás chodí a jezdí na zápasy                 hojně podporovat...