neboRegistrovat
ZAVŘÍT
Foto týmu
Jste zde:

Vítejte na internetových stránkách fotbalového oddílu SK Jilemnice

10 říj 2016, 13:08
Vytisknout
E-mail

Sestava:  Černý - Pohořalý, Šimek, Hadač, Faifr - Šnorbert, Horáček (46.Hornig), Tonar, Jiřišta - Figura (79.Jirousek), Bergemann


Branky:  1x Jiřišta (12.)


ž.k.  2-1   č.k. 0-0

9.kolo "Okresního přeboru mužů" jsme sehráli na soupeřově půdě v Lomnici nad Popelkou. Nezačali jsme vůbec špatně a prvních 20min hry byl pěkný fotbal na obě strany. Skóre utkání jsme v 12.min otevřeli my, po krásné akci na 3 doteky - zakončoval Jiřišta. Hosté však brzy (v 17.min) vyrovnali na 1:1. Poté jsme měli několik šancí opět my - např. Tonarova přízemní střela z velkého vápna, šla těsně vedle soupeřovy branky - bohužel se nám nepovedlo vstřelit gól. Dále pak jako by nám došla chuť a inspirace a dobře hrající soupeř nás začal (většinou po našich vlastních chybách) lehce přehrávat...v dalším průběhu zápasu se již nic moc významného z naší strany nepřihodilo ... soupeř navýšil své skóre na celkových 5 branek a my odjížděli domu bez bodů.

Musím ještě poznamenat, že v tomto zápase bylo dost sporných (ne)rozhodnutí rozhodčích (většinou ve prospěch domácích) ... ale tomu se v Lomnici asi nemá cenu divit. :) Snad příští zápas doma s Vysokým n.J. bude již v příjemnějším a pro nás pozitivnějším duchu. Milda V.