E-mail

Sestava:  Černý - Pohořalý, Hadač, Šnorbert, Tonar (71.Faifr) - Jiřišta, Hnik (71.Pěnička), Kubina, Buryánek, - Horáček (46.Figura), Bergemann (87.Vošvrda)

Branky:  1x Bergemann (10.), 1x Horáček (25.)

ž.k.  0-2   č.k. 0-0

Předposlední 25.kolo sezóny 2016/2017 "Okresního přeboru mužů" a po jedenozápasové odmlce jsme odjeli na zápas do Mříčné. Ze začátku se zápas vyvíjel velmi slibně a v 10.minutě jsme otevřeli skóre zápasu 0:1. Poté přidal naší druhou branku Horáček a vedlo se 0:2. Soupeř v první půlce ani ničím nezahrozil. Druhý poločas byl z naší strany fotbalová pohroma ... nehrála se vůbec hra, jenž trenér požadoval, nedávali jsme vyložené šance prostě jsme přestali hrát a přišel tedy trest ve formě penalty, kterou soupeř proměnil a v 92.minutě po standardní situaci dokonce srovnali skóre na konečných 2:2. Tento zápas s momentálně posledním celkem tabulky jsme jasně v druhé polovině nezvládli a potupně jsme odjeli se "ziskem" 1 bodu. Dále k tomuto zápasu již není co dodat ... vše bylo řečeno po zápase v kabině. Hoši hlavy vzhůru, trochu pokory a ještě zabojujeme a o 2.místo v tabulce se musíme poprat. Milda V.