neboRegistrovat
ZAVŘÍT
Foto týmu
Jste zde:

Vítejte na internetových stránkách fotbalového oddílu SK Jilemnice

21 srp 2017, 08:12
Vytisknout
E-mail

Sestava:  Černý - Pohořalý, Šimek, Jež, Tonar - Pěnička (70.Bergemann), Morávek V., Kubina, Jiřišta - Metelka (81.Figura), Horáček (86.Hnik)


Branky:  1x Metelka (36.)


ž.k.  4-2   č.k. 1-1

Prvním zápasem a 2.kolem v krajské soutěži mužů - I.B třída východ, jsme zahájili novou sezónu 2017/2018 na domácí půdě proti soupeři z Plavů.

Zápas začal velmi opatrně z obou stran, ale i tak se nám v první půlce podařilo si vytvořit nějaké ty šance, které bohužel neskončili gólem ... až v 36.min, kdy po centru Jiřišty z levé strany, zakončoval Metelka. V druhé půlce se začalo přiostřovat a doslova "pár" šancí si vytvořil i soupeř z nichž jednu velmi nebezpečnou zlikvidoval svým skvělým zákrokem náš brankář Černý.

V 90.min to vypadalo, že si za výhru a výsledek 1:0 ze zápasu odneseme 3body. V 91.min však soupeř zahrával ještě standardní situaci a bohužel se naší obraně nepovedlo míč odkopnout, či uklidit do zámezí a vrátili jsme jej zpět na kopačky hostů ... ten zkusil znovu vystřelit a neprudký míč se odrazil od našeho ležícího obránce za záda gólmana Černého a bylo "smolně" vyrovnáno. Hned poté rozhodčí zápas ukončil. Herní výkon našeho teamu, skrz celý zápas, byl velmi dobrý - tak jen tak dál hoši - a budeme se těšit na další utkání. Milda V.

Nadcházející zápas

Mírová

SO 13.10.2018

vs.

15:30 

Poslední hraný zápas

vs Libštát

4

0