Vítejte na internetových stránkách fotbalového oddílu SK Jilemnice

20 srp 2019, 09:59
Vytisknout
E-mail

SO 17.8.2019 SK Bystřian Kunčice/FC Spartak Kobylice - SK Jilemnice 2:2 (2:0) na penalty 3:2, branky Holubec, Hrdina

Hodnocení

1.kolo mistrovského zápasu  krajského přeboru dorostu

Sestava : David Mečíř(7), Jiří Zapletal (7), Lukáš Farský (8), Jakub Šturm (8), Michal Erlebach (7) Martin Šup (6), Adam Vrána(6), Matyáš Hnyk(8), Jakub Čejka(7), Marek Holubec (7), Matyáš Kašťák (5),Martin Jirko (4, )Radek Hrdina(7),

Stupnice hodnocení: 1- katastrofální výkon, 2- mizerný výkon, 3- slabý výkon, 4- podprůměrný výkon, 5- průměrný výkon, 6- dobrý výkon, 7- velmi dobrý výkon, 8- výborný výkon, 9- excelentní výkon, 10- mimořádně vynikající výkon.

V prvním zápase krajského přeboru se naše mužstvo předvedlo ve velmi dobrém světle. Ačkoliv mužstvo nastoupilo s mnoho nováčky, novými hráči a hlavně brankářem Mečířem, kterému je teprve 12 let, tak předvedlo velmi dobrý výkon. Naše mužstvo bylo v prvním poločase aktivnější, kdy mnoho slibných akcí však bylo zastaveno ofsajdem, kterých bylo za poločas 13. Tím jsme se do zakončení nedostávali a za zmínku do poločasu stojí střely Hnyka, Čejky a Šturma. Domácí mužstvo v prvním poločase moc nehrozilo, ale když se tak stalo, tak z toho byla branka. V 35 minutě se po našem nedorozumění v obraně, poprvé radovalo domácí mužstvo. v 41 minutě se domácí mužstvo radovalo podruhé, kdy krásnou střelu do tyče, dorazil domácí útočník. Bylo to pro naše mužstvo sprcha, z které se velmi rychle oklepalo. V druhém poločase se naše mužstvo bez řady opor semklo a předvedlo vynikající výkon.
Prakticky celý druhý poločas se odehrál na polovině domácích a veškeré výpady s přehledem řešili naši obránci, nebo brankář Mečíř. Po několika šancích a zejména střele Šturma, kterou domácí brankář skvěle vytěsnil se naše mužstvo konečně gólově prosadilo. V 79 minutě krásně Hnyk uvolnil Holubce, který se sám před brankou nemýlil a snížil tak na 1:2. V 85 minutě z akce jako přes kopírák, kdy tentokrát Šturm uvolnil Hrdinu, který se před brankářem také nemýlil a srovnal stav na 2:2.
Po skončení zápasu se v penaltovém rozstřelu nakonec radovalo domácí mužstvo a to výsledkem 3:2. Za naše hráče se trefil z penalty Erlebach a Farský. Penaltu neproměnil Šturm, Hnyk a Čejka.
Mužstvo se předvedlo v nové soutěži výborně. Do mužstva výborně zapadl Farský, který ve stoperské dvojici se Šturmem se předvedli, jako by spolu hráli již delší dobu. Celé mužstvo předvedlo výborný výkon a to i nový hráči ze starších žáků. Je tak dobře , že mužstvo může na dalších hráčích stavět a je příslibem do dalších let.

Trenéři : Petr Onak a Vladimír Horáček