26 srp 2019, 21:24
Vytisknout
E-mail

Hodnocení Krajského přeboru dorostu

SO 24.8.2019 SK Jilemnice - TJ Spartak Pilníkov/TJ Sokol Staré Buky 4:1(1:1), branky Šturm, Hnyk, Zemanec, Jirko z pen.

Sestava : Matyáš Kašťák(7), Jiří Zapletal (7), Lukáš Farský (7), Jakub Šturm (8), Michal Erlebach (7) Lukáš Čech (6), Martin Valušiak(6), Matyáš Hnyk(7), Jakub Čejka(6), Marek Holubec (6), Tomáš Zemanec(7),Martin Jirko (5) Radek Hrdina(5),Martin Šup(5), Karel Kužel(6), Martin Pacák(5)

Stupnice hodnocení: 1- katastrofální výkon, 2- mizerný výkon, 3- slabý výkon, 4- podprůměrný výkon, 5- průměrný výkon, 6- dobrý výkon, 7- velmi dobrý výkon, 8- výborný výkon, 9- excelentní výkon, 10- mimořádně vynikající výkon.

V prvním domácím zápase krajského přeboru začalo naše mužstvo náporem ,kdy po několika centrech se po jednom z nich v 11 minutě, po závaru ve vápně prosadil kapitán Šturm a otevřel tak skóre. Naše mužstvo sice mělo optickou převahu, ale hrozilo spíše střelami z dálky. V 34 minutě hostující mužstvo vyrovnalo z hodně přísné penalty. Zbytek poločasu se dohrával v naší křeči a mnoho fotbalu do konce poločasu nenabídl.
Mužstvo jako v prvním zápase, opět v druhém poločasu zvýšilo obrátky a výsledek se ihned dostavil. V 49 minutě Valušiak zahrával dlouhý rohový kop, který Šturm vrátil na malé vápno, kde jej Hnyk uklidil nekompromisně pod břevno. Naše mužstvo se tak ujalo vedení 2:1. Pak se hra vyostřila , na kterou doplatilo hostující mužstvo, kdy někteří hostující hráči se po nezaviněných střetech zranilo.
Naši hráči pak měli několik tutových šancí, ale jak Holubec tak Šup se nedokázali sami před brankou gólově prosadit. V 77 minutě po dlouhém rozehrávaném balónu od brankáře se dostal míč k Zemancovi, který jej po samostatné akci nekompromisně uklidil k tyči a naše mužstvo tak navýšilo vedení na 3:1. V poslední minutě se do útoku vydal i stoper Farský, kde byl na hranici vápna faulován, ale rozhodčí faul nepískl a tak Farský pokračoval dále do vápna, kde jej již jednoznačně zastavil z rozporu pravidly hostující obránce. Následnou penaltu proměnil Jirko zvaný "Fenin", který se tak premiérově trefil v dorostu a uzavřel tak konečné skóre na 4:1.
Mužstvo v prvním poločase předvedlo nervózní výkon, kdy nefungovala středová dvojice Hnyk, Valušiak. V poločase si tito hráči vše vyjasnili a druhé půle byla z herního projevu úplně o něčem jiném. Všechny hráče tak chválíme za předvedený výkon.

Trenéři : Petr Onak a Slávek Beran