03 zář 2019, 08:06
Vytisknout
E-mail

Hodnocení Krajského přeboru dorostu

NE 1.9.2019 TJ Sokol Dohalice - SK Jilemnice 2:6(0:3), branky 3 x Zemanec, 2 x Šturm, Kašťák.

Sestava : David Mečíř(6), Jiří Zapletal (6), Lukáš Farský (8), Jakub Šturm (9), Michal Erlebach (6), Karel Kužel (6), Tomáš Zemanec (9), Jakub Čejka (5), Marek Holubec (6), Martin Šup(5), Matyáš Kašťák(7), David Rychter(4)

Stupnice hodnocení: 1- katastrofální výkon, 2- mizerný výkon, 3- slabý výkon, 4- podprůměrný výkon, 5- průměrný výkon, 6- dobrý výkon, 7- velmi dobrý výkon, 8- výborný výkon, 9- excelentní výkon, 10- mimořádně vynikající výkon.

Zápas se odehrál za tropického počasí, které naše mužstvo až na výpad na začátku druhé půle zvládlo po taktické stránce velmi dobře. Již ve 4 minutě unikl po křídle Kašťák, který po zemi naservíroval míč před branku Zemancovi, který se ve své šanci nemýlil. V 12 minutě Šturm uvolnil Kašťáka, který sám před brankou, střelou po zemi podél brankáře zvýšil na 2:0. Pak naše mužstvo mělo další šance a to zejména Holubcem, ale sám před brankářem vystřelil vysoko nad branku. V poslední minutě prvního poločasu si Šturm narazil ze Zemancem a následně prvně jmenovaný krásnou střelou zpoza vápna uklidil míč k tyči a završil tak poločasové skóre na 3:0.
Prvních 5 minut druhého poločasu bylo jak z hororu, kdy naši hráči si nepohlídali hráče ve vápně a v 50 minutě to na najednou bylo již jen 3:2. V 61 a 69 minutě se však krásně uvolnil Zemanec a střelami po zemi k tyči navýšil skóre na 5:2 a uklidnil tak mužstvo v dalším průběhu. V 88 minutě se po centru Kužela prosadil hlavou Šturm a uzavřel tak skóre na 6:2. V druhém poločasu naše mužstvo ještě nevyužilo spoustu šancí, kdy se dvakrát před brankou neprosadil Čejka, následně Zemanec a Šup.
Hráče celkově musíme pochválit, že i v tak horkém počasí dokázalo předvést zejména v útočné fázi velmi dobrý výkon a vítězství si určitě zasloužilo.

Trenéři : Petr Onak a Slávek Beran