neboRegistrovat
ZAVŘÍT
Foto týmu
Jste zde:

Vítejte na internetových stránkách fotbalového oddílu SK Jilemnice

03 zář 2019, 08:14
Vytisknout
E-mail

Sestava: Mečíř - Vancl J., - Hellmuth, Jon, Kodejška - Neumann (2. min. Hartig, 36. min. Jahn), Ron, Kousal, Ginzl - Rehák, Vancl L. (36. min. Dvořák)

Úvodní utkání krajského přeboru starších žáků domácím nevyšlo podle jejich představ. Hned ve 2. min. si zlomil klíční kost Neumann a nebyla to jediná věc, která zřejmě ovlivnila další vývoj střetnutí. V 9. min. se nečekaně odrazil míč k domácímu Kousalovi, ten z toho byl ale tak překvapený, že obrovskou šanci zahodil. Hosté, fotbalově a kombinačně na výši, neustále dokazovali přítomným divákům, že jsou to oni, kteří touží po zisku tří bodů. Nejprve ve 13. min. Baránek a následně ve 21. min. Vaněk ukázali, jak je fotbal krásný a jednoduchý. Od poloviny hřiště stačilo semilským akcím 5 dotyků s míčem a hned vedli 0:2. Obě branky byly doslova ukázkové. Domácí naopak dlouho drželi míč, chyběl moment překvapení a především finální přihrávka. Ve 30. min. domácí Kousal prostrčil míč do ulice Rehákovi, jenže ten jen trefil vybíhajícího brankáře Bártu. Přesto byla snaha domácích korunována brankou. V nastaveném čase 1. poločasu vyhrál důrazný domácí Kousal souboj se semilskou obranou i brankářem Bártou a snížil - 1:2. Jenže ihned po rozehrání si hosté vzali dvoubrankový náskok zpět, když se trefil Reichl - 1:3.

Do 2. poločasu udělali domácí stejnou změnu, jako v minulém zápase v Hrádku nad Nisou. Do branky nastoupil druhý brankář Dvořák, Mečíř šel do útoku místo Vancla L. a v záloze vystřídal Hartiga Jahn. Obraz hry se ale příliš nezměnil. Hosté diktovali tempo hry, každý jejich útok byl hrozivý. Semilští hráči zkazili minimum přihrávek, což bylo rozhodující. a hlavně moc dobře o sobě věděli. A tak nebylo divu, že v 37. min. opět Reichl zvýšil na 1:4. Domácí měli obrovskou šanci ve 47. min., když Mečíř poslal do šance Kousala, který sice obešel i brankáře Bártu, ale z velkého úhlu přestřelil prázdnou semilskou branku. Hosté i nadále byli vysoce produktivní a trestali. V 62. min. Morávek zvýšil na 1:5 a konečný účet střetnutí uzavřel v 65. min. Zikeš - 1:6. Domácí Mečíř sice v 69. min. ještě orazítkoval hostující břevno, to již ale na konečném výsledku nic nezměnilo.

Konečný výsledek je asi pro domácí hráče asi příliš krutý, neboť takový rozdíl mezi oběma celky nebyl, ale tři body naprosto zaslouženě putují do okresního města. Suma sumárum - jilemničtí hráči nezopakovali výkon z minulého kola a  semilští fotbalisté byli rozhodně kvalitnějším soupeřem než minulý týden Hrádek nad Nisou.

Trenéři: Pavel Lipták a Vladimír Horáček

Poslední hraný zápas

Vysoké nad Jizerou vs

0

4