09 zář 2019, 07:34
Vytisknout
E-mail

Hodnocení Krajského přeboru dorostu

SO 7.9.2019 SK Jilemnice - Železnice-Robousy 3:2 (0:1), branky Kužel, Šturm, Farský.

Sestava : David Mečíř (8), Jiří Zapletal (7), Lukáš Farský (9), Jakub Šturm (9), Michal Erlebach (8), Karel Kužel (7), Marek Holubec (6), Martin Šup (7), Matyáš Kašťák (6), David Rychter (6), Lukáš Čech (7),Josef Horáček (5), Martin Jirko (4), Tomáš Zemanec (8).

Stupnice hodnocení: 1- katastrofální výkon, 2- mizerný výkon, 3- slabý výkon, 4- podprůměrný výkon, 5- průměrný výkon, 6- dobrý výkon, 7- velmi dobrý výkon, 8- výborný výkon, 9- excelentní výkon, 10- mimořádně vynikající výkon.

Začátek utkání začal naším náporem a prvních 15 minut naši hráči jasně dominovali. Marek Holubec mohl být hrdinou těchto 15 minut, ale třikrát sám před brankářem se nedokázal prosadit. Pak se hra vyrovnala a na obou stranách bylo spousty nepřesností a s případnými střelami z dálky si oba brankáři bez potíží vyrovnali. V závěru prvního poločasu naše mužstvo vyrobilo hrubku ve středu hřiště a hostující útočník se před naší brankou nemýlil. Poločasové skóre tak bylo 0 : 1 v náš neprospěch.
Druhý poločas začal opětovně spousty nepřesností na obou stranách a tak hráči hrozili pouze střelami z dálky , kdy po jedné z nich Šturma z námahou brankář střelu vyrazil, ale Zemanec ji nedokázal míč do branky dorazit. Vyrovnání z naší strany bylo opravdu šťastné, ale také krásné, kdy k míči se dostal Kužel, který krásnou střelou z 30 metrů se trefil do pravého horního rohu branky a oslavil tak premiérovou branku v dorostu. Pak to vypadalo na pohodový závěr, ale po naší chybě v obraně se dostal v 83 minutě sám hostující útočník před naší branku a střelou k tyči dostal opět do vedení hostující mužstvo. Již to vypadalo, že naše mužstvo odejde z tohoto zápasu b ez bodového zisku, kdy po rohovém kopu Erlebacha se v 89 minutě krásně trefil kapitán Šturm a vyrovnal tak 2:2. Již to vypadalo na penaltový rozstřel, ale v 92 minutě vybojoval míč Kašťák, který jej předložil Farskému který se následně nádherně uvolnil a před brankářem si dovolil kličku a pak do prázdné branky zavěsil a završil tak skóre na 3:2.
V zápase průměrné úrovně se spoustou nepřesností na obou stranách, si za celou trenérskou kariérou nepamatuji, aby mužstvo takto dokázalo obrátit skóre. I když mužstvo nepodalo nejlepší výkon, tak za svou bojovnost v závěru si zaslouží naprosté absolutorium. Ti nejzkušenější hráči vzali na své bedra tu největší zodpovědnost a myslím, že tak mladším hráčům dali vědět, že žádný zápas nekončí dokud rozhodčí nezapíská konec. Kluci bylo to fantastické a děkuji všem za tak krásný konec zápasu. Fanoušci přítomni na zápasu vám předávají vzkaz, že stálo za to, se na tento zápas přijít podívat.

Trenéři : Petr Onak a Slávek Beran