09 zář 2019, 07:45
Vytisknout
E-mail

Sestava: Mečíř - Vancl J. - Hellmuth Jon, Kodejška - Ginzl, Ron, Kousal, Ambrúž - Ježek, Rehák (střídali - Dvořák, Vancl L., Jahn)

Ani ve 3. kole krajského přeboru starších žáků jilemničtí hráči nebodovali. Přestože podali zatím nejlepší výkon, bodovému zisku chybělo proměnit nějakou šanci. To se nestalo a tak se budou jilemničtí minimálně ještě týden krčit na posledním místě tabulky.

Domácí zahájili střetnutí impozantně. Již ve 2. min. orazítkoval tyč Mečířovy branky Ruggirello a i v dalších minutách utkání museli jilemničtí odolávat velkému tlaku domácích hráčů. Hosté však bojovali, v jejich hře byla obrovská bojovnost i nasazení a tak převaha domácích vždy končila na šestnáctce nebo v náruči brankáře Mečíře. Hosté se osmělili až ke konci 1. poločasu, když ve 33. min. důrazný Kousal obehrál snad tři domácí hráče, ale trefil jen vybíhajícího brankáře Doležala.

I 2. poločas začal velikým náporem domácích a v 46. min.  našli "okno" v hostující obraně a Sochor podél vybíhajícího Mečíře poslal domácí do vedení 1:0 a jak se nakonec ukázalo, byla to i vítězná branka střetnutí. Tlak domácí pokračoval.  V 50. min. nechal hostujícího brankáře vyniknout domácí Quirsfeld. V 52. min. měl na kopačce vyrovnání hostující Ron, jenže jeho parádní střelu konečky prstů vyrazil domácí brankář Doležal na rohový kop. Poté ještě domácí hráči dvakrát trefili tyč hostující branky. V 62. min. se dostal do šance jilemnický Rehák, ale ani on neměl štěstí v zakončení.

Jilemničtí  zaslouží za předvedený výkon obrovské uznání. Hráli obětavě, bojovali, ale soupeř byl prostě lepší. Pokud budou i dalších utkáních předvádět takový výkon, body se jistě brzy dostaví.

Trenéři: Pavel Lipták a Vladimír Horáček