16 zář 2019, 07:29
Vytisknout
E-mail

Hodnocení Krajského přeboru dorostu

SO  14.9.2019 SK Hostinné - SK Jilemnice 5:2(3:2), branky Hnyk z penalty, Holubec.

Sestava : David Mečíř(5), Jiří Zapletal (5), Lukáš Farský (6), Jakub Šturm (5), Michal Erlebach (6), Karel Kužel (5), David Rychter(5), Marek Holubec (6), Martin Šup(4), Matyáš Kašťák(3), Matyáš Hnyk(6), Lukáš Čech(6), Radek Hrdina (3), Martin Jirko(3)

Stupnice hodnocení: 1- katastrofální výkon, 2- mizerný výkon, 3- slabý výkon, 4- podprůměrný výkon, 5- průměrný výkon, 6- dobrý výkon, 7- velmi dobrý výkon, 8- výborný výkon, 9- excelentní výkon, 10- mimořádně vynikající výkon.

Zápas velmi průměrné úrovně se naši hráči po celý zápas nedokázali poradit s tvrdou hrou domácích hráčů. Již ve 4 minutě zaváhal náš brankář, který nedokázal správně zareagovat na odskok míče po střele domácího hráče a náš tým tak prohrával 0:1. v 14 minutě bylo vyrovnáno, kdy Hnyk obešel ve vápně brankáře, kde byl faulován. Sám pak penaltu bezpečně proměnil.  V 25 minutě se domácí hráči opět dostali do vedení po tečované střele  z 20 metrů. Po dalších 5 minutách to bylo již 3:1, kdy domácí hráč bezpečně proměnil penaltu. V 35 minutě naše mužstvo snížilo na 3:2, kdy Holubec se dostal k odraženému míči a postu poval s& aacute;m na brankáře, kterého krásným lobem  překonal.

Do druhého poločasu již nemohl nastoupit zraněný Hnyk a hned v úvodu naše mužstvo inkasovalo, kdy střelu domácích náš brankář neudržel a na dorážku již byl krátký.  Naše mužstvo mnoho šancí nemělo a když tak je zastavil výborný domácí brankář. Nejprve chytil krásnou Šturmovu střelu, poté Holubcova a zmar nastal poté co  chytil i Farského penaltu. V závěru pak naše mužstvo po chybě v obraně inkasovalo popáté.

Naše mužstvo v zápase mnoho kombinačních akcí nepředvedlo a s tvrdostí se vyrovnal snad pouze Farský a Čech. Pokud chceme uspět v dalších zápasech, tak s takovou to hrou těžko uspějeme.

Trenéři: Petr Onak a Slávek Beran