Vítejte na internetových stránkách fotbalového oddílu SK Jilemnice

04 říj 2019, 01:08
Vytisknout
E-mail

Branky: 7., 15., 16., 17., 22., 24., 27., 36 a 48. Hadač Jakub, 6., 30., 33. a 34. Horáček Vojtěch, 7., 15. a 43. Faistaver Kryštof, 19. a 21. Vašák Matěj, 25. Pešek Viktor, 26. Vrbata Dominik

Sestava:
Hák Šimon – Vašák Matěj, Horáček Vojtěch, Faistaver Kryštof, Hadač Jakub, Vrbata Dominik "C" - Zapadlo Filip, Pešek Viktor

V předehrávaném utkání devátého kole Okresního přeboru jsme ve čtvrtek 3.10. zajížděli k sousedskému derby do Martinic, kde jsme od 17:00 změřili síly s místními borci. Vyhověli jsme tak žádosti soupeře o přeložení z důvodu hasičské soutěže konané v původním termínu. Takřka celý den pršelo a trávník byl vlhký, ale v průběhu mače bylo sice chladno, ale bez deště. Na utkání zavítalo okolo 15 diváků.

Hned od úvodního hvizdu jsme se pevně ujali otěží zápasu a až do konce klání jsme byli aktivnějším a nebezpečnějším týmem. Jako první sice skórovali v 5.min domácí, kdy Šimon dobře vystoupil proti domácímu útočníkovi, který jej však překonal pěknou střelou do šibenice. V 6.min napřáhl Vojta Horáček ke své oblíbené střele z dálky a levou propálil vše. V 7.min domácí branař vykopl k půlce, domácí útočník nechtěně stejným obloukem vrátil míč před domácí svatyni a těsně po dopadu míč tečoval do sítě Kuba Hadač. Za půl minuty se od Filipa Zapadla dostal míč do rohu, odkud jej Vojta Horáček nastřelil před branku a šikovná teč Kryštofa Faistavera míč dostala do sítě. Ve 14.min domácí snížili, když si na prudký roh naběhl útočník a kolenem jej dostal do sítě. V 15.min si Kuba v nájezdu troufl na kličku branaři a uklidil do prázdné. Ještě v téže minutě zakončil akci na 1 dotek Kryštof Faistaver, kdy míč po ose Vašák – Horáček – Pešek doputoval na neobsazenou zadní tyč. V 16.min už Kuba Hadač docílil hatricku, kdy ho po pěkné kombinaci před prázdnou brankou našel Dominik Vrbata. V 17.min vhodil rychle aut Filip Zapadlo, Kryštof Faistaver zblízka trefil tyč, od které se za zády branaře míč kutálel po brankové čáře, než jej pohotově doklepl Kuba Hadač. V 18.min se blýskl Šimon Hák nejprve včasným výběhem, kdy zmenšil střelecký úhel a unikající útočník jej trefil do nohy. Z následného autu se míč dostal do skrumáže, odkud vyletěl na naši branku, ale Šimon skvělým reflexem míč opět vytěsnil, tentokráte na roh. V 19.min se míč ve skrumáži před vápnem tak dlouho odrážel od hráče ke hráči, aby vyplul před Matějem Vašákem, který jej nekompromisní bombou narval na kasu. Tentýž hráč zužitkoval ve 21.min milimetrovou příhru od Vojty Horáčka a s přehledem uklidil k tyči. Ve 22.min si dal „špeka“ v nájezdu Kuba Hadač a už se zdálo, že si míč v klidu sebere domácí gólman. Kuba však zasprintoval a na dlouhou nohu před ním lehoulince tečoval podél jeho nohy do prázdné. Ve 23.min se hned 2x prosadili domácí, kdy nejprve po sérii tří důrazných soubojů míč podél vyběhnuvšího Šimona uklidili do sítě a po naší špatné rozehře se prosadili hezkou dalekonosnou střelou. Minutu před půlí Kuba Hadač docílil double hatricku, když se prosadil střelou – klasickým angličákem. Těsně před poločasovým hvizdem se ještě prosadil Viktor Pešek, který ukázkově dohrával situaci do konce a míč, vypadnuvší branaři pohodlně uklidil do prázdné.

O přestávce jsme kluky chválili za předvedenou hru a přáli si udržet nastavenou výkonnostní laťku.

Hned po 15 sekundách druhé půle se zblízka levou prosadil Dominik Vrbata. Ve 27.min skvělou kopací techniku ukázal Kuba Hadač a roh zakroutil rovnou do sítě. Ve 30., 33. a 34.min jsme skórovali 3x, všechny branky vstřelil Vojta Horáček, všechny byly střely z dálky a všechny levou nohou! Ta druhá znamenala jeho dnešní hatrick. Ve 36.min zakončil nádhernou akci celého družstva Kuba Hadač, když nejprve Šimon lapený míč rozehrál na Filipa Zapadla, ten otočil na druhou stranu na Matěje Vašáka, který hned vyslal kolmici na rohový praporek. Tam si míč přebral Dominik Vrbata a zpětnou náhrou na penaltu našel Vojtu Horáčka. Ten jen narážečkou posunul na číhajícího Kubu u zadní tyče a tomu stačilo jen nastavit pedál. Pak se ve 38.min prosadili hosté, kteří z ojedinělého protiútoku lobovali správně povylezlého Šimona v brance. Ve 43. krásnou akci Filipa Zapadla, Viktora Peška společně s Dominikem Vrbatou zakončil Kryštof Faistaver a stal se naším dnešním třetím hatrickovým hráčem. Ve 48.min uzavřel skóre zápasu pěknou individuální akcí Kuba Hadač a povedl se mu tzv. TRIPLE HATRCK, čili tři hatricky v jednom mači –BRAVO !!!

Martiničtí hráči byli vesměs mladší (třebas Vojta Mejvald i 2012) a nelze jim upřít snahu. Naši borci zahráli proti soupeři skvěle, výborně mluvili, pohybovali se bez míče a nehamounili v zakončení.

V sobotu 5.10. sehraje od 9:30 náš A-tým (aktuálně 5.místo) zápas ve Vysokém (4.místo). Další domácí dvojzápas nás čeká netradičně ve středu 9.10., kdy od 15:30 hostí A-tým celek TJ Sokol Roztoky a od 17:00 přivítá B-tým celek TJ Vysoké nad Jizerou.