neboRegistrovat
ZAVŘÍT
Foto týmu
Jste zde:

Vítejte na internetových stránkách fotbalového oddílu SK Jilemnice

16 říj 2019, 02:07
Vytisknout
E-mail

Celý prodloužený fotbalový víkend, který kvůli špatnému počasí v minulém týdnu nachystal našim dvěma družstvům 5 zápasů za 3 dny, nelze hodnotit jinak než výborně. Všech pět zápasů (z toho tři venku) jsme vyhráli při celkovém skóre 53:20.

Největší porci zápasů absolvovala Páťa Tomešová (hrála 3 dny po sobě, navíc v sobotu 2 zápasy hned za sebou). Ale na jejích výkonech to nebylo poznat a v pondělním zápase si dokonce připsala jako obránce i hatrick – BRAVO !!! 

Kapitolou sami pro sebe vždy bývají brankáři. Jak Lukáš Franz tak Šimon Hák ve všech pěti zápasech za prvé podrželi mančaft spoustou brilantních zákroků a za druhé (a z toho máme ještě větší radost) se zapojovali systematickou rozehrou do zakládání našich akcí. Není tu už zbytečných výkopů, ale takřka ze sta procent se snaží vše rozehrávat po zemi a nohou. Pro dokreslení jejich dobré práce je při zmiňovaném skóre 53:20 průměr 4 branky na zápas starších přípravek excelentní.

Z obránců se zejména v zápase s Vysokým ve velice dobrém světle ukázal Tadeáš Morávek, který nevelký vzrůstem i svalovinou s pravidelností odebíral míče soupeři hlavně důrazem a rychlýma nohama.

Velice spolehlivě zahráli všech pět utkání všichni kluci roč. 2009, kteří už své zkušenosti předávají nováčkům v této kategorii. A na nich je zase vidět, jak vedle svých o rok starších kamarádů fotbalově rostou. 


V neděli 20.10. nás čekají poslední domácí zápasy obou družstev. Nejprve sehraje od 9:00 náš A-tým zápas s nováčkem soutěže FK Sedmihorky, po nich nastoupí od 10:30 B-tým proti sobotnímu soupeři A-týmu, tedy TJ Sokol Rovensko pod Troskami. Jelikož se jedná o poslední dva celky tabulky s prozatímním průměrem přes deset obdržených branek na zápas, dá se leccos očekávat.

Přijďte nás v posledních zápasech povzbudit, kluci i slečna si to jistojistě zaslouží !!!

Poslední hraný zápas

Vysoké nad Jizerou vs

0

4