Vítejte na internetových stránkách fotbalového oddílu SK Jilemnice

21 říj 2019, 02:06
Vytisknout
E-mail

Branky: 1. a 25. Tomešová Patricie, 23. a 38. Hadač Jakub, 8. Pešek Viktor, 14. Rosenberg Lukáš,  29. Horáček Vojtěch, 37. Morávek Tadeáš

Sestava:
Hák Šimon – Morávek Tadeáš, Rosenberg Lukáš, Horáček Vojtěch, Tomešová Patricie „C“, Hadač Jakub – Pešek Viktor, Vrbata Dominik

Po zápase A-týmu se fanouškům v posledním domácím zápase předvedl i náš B-tým, jehož soupeřem byl celek TJ Sokol Rovensko pod Troskami.

Ve 41.seknudě se prosadila kapitánka Patricie Tomešová, která zužitkovala pěknou individuální akci Kuby Hadače. V 8.min Tadeáš Morávek srdnatě vybojoval míč a předal do středu na Vojtu Horáčka. Ten zvedl hlavu, vyhodnotil situaci, potáhl doprava a mezi třemi hráči prudkou křížnou náhrou našel na zadní tyči osamoceného Viktora Peška, jenž se štěstím proměnil. Ve 14.min zahrával Vojta Horáček roh, na nějž si do smluveného místa naběhl Lukáš Rosenberg a zblízka skóroval. V 17.min špatně komunikovala obrana a Lukáš Rosenberg nahrával křížně do míst, odkud si volné místo běžel hledat Tadeáš Morávek. Mno a jelikož to místo bylo před naší brankou a Lukáš byl také připraven hrát, (takže mimo branku) hosté do prázdné jednoduše trestali. Ve 23.min Viktor Pešek zády k brance zpracoval míč, vykulil zpětně proti noze Kubovi Hadačovi a ten se tvrdou ranou prosadil. V poslední minutě první půle na sebe Vojta Horáček navázal podržením míče dva protihráče a přihrál Pátě Tomešové. Ta se s ničím nepárala a z dálky prudkou ranou prostřelila gólmana hostí.

V poločase jsme kluky a slečnu nabádali k větší aktivitě v mluvení a využívání celé šíře hřiště.

Hned ve 27.min jsme po chybě obrany inkasovali na zadní tyči jednoduchou branku. Ve 29.min jsme po faulu na Viktora Peška zahrávali z 10m trestňák, který Vojta Horáček poslal tvrdou ranou do vinglu. Ve 37.min se na půlce u lajny pěkně uvolnil Tadeáš Morávek a postupoval na branku. Tak z 15m vyslal střelu na teč pro Kubu Hadače nebo Dominika Vrbatu. Kuba byl dobře zablokován, míč se o vyšláplou díru zvedl a skočil nejen přes Dominikovu kopačku, ale i přes rukavice branaře hostí a skončil tak v síti. Hned v další minutě se prosadil Kuba hadač, kdy po pěkné kličce trefil přesně k tyči. Herně jsme pak ještě divákům předvedli dobrý výkon, ale branka už nepadla.

V neděli 27.10. nás čekají poslední zápasy obou mužstev v podzimní části sezony.
Náš A-tým zajíždí na horkou půdu do Přepeř, hostitelem B-týmu bude celek FK Sedmihorky. Obě utkání začínají v 9:30.

Již s předstihem informujeme o tradičních halových turnajích mládeže ve Sportovní hale v Jilemnici, které letos připadnou na 16.11. (mladší přípravka) a 23.11. (starší přípravka), takže poznamenat do kalendáře.