04 lis 2019, 10:47
Vytisknout
E-mail

Sestava: Dvořák - Křivý - Jon, Vancl J., Kodejška - Ježek, Ron, Kousal, Ambrúž - Rehák, Kroupa (36. min. Vancl L.)

Hosté zopakovali scénář z minulého kola a tentokrát již dokonce po 15 minutách prohrávali 3:0 a to je pak hodně těžké s takovým stavem něco udělat.. Přesto jilemničtí zápas hodně zdramatizovali. Ještě do poločasu v 32. min. Rehák zády k brance střelou přes hlavu snížil - 3:1.

Domácí sice v úvodu 2. pol. opět odskočili na tříbrankové vedení - 4:1, jenže hostující Rehák měl veliký den a po výborné přihrávce od L. Vancla v 50. min. z dobrých 25 m doslova vymetl šibenici Chlubnovy branky  - 4:2. Hosté ožili a protože profesorsky hrající domácí si žádnou gólovou šanci nevytvořili a jejich snažení končilo většinou před šestnáctkou hostů, jilemničtí využili každé příležitosti k rychlému protiútoku. V 60. min. unikl po křídle Kousal a jeho přízemní centr poslal za záda Chlubny v pádu Ron - 4:3. A hosté nebyli daleko vyrovnání. V 68. min. postupoval sám na domácí branku Kousal, jenže tak dlouho váhal se zakončením, až z toho nic nebylo.

Přes porážku zaslouží hostující hráči uznání za předvedený výkon ve 2. poločase. Je jen otázkou, proč s takovým nasazením neodehráli i 1. poločas. Pak by konečný výsledek byl asi jiný.

Pavel LIPTÁK

POZOR: Vzhledem k počasí se příští týden bude konat trénink jen ve čtvrtek od 16,00 hod. a v sobotu bude sehráno poslední mistrovské střetnutí podzimní části na domácím stadionu proti Železnému Brodu