neboRegistrovat
ZAVŘÍT
Foto týmu
Jste zde:

Vítejte na internetových stránkách fotbalového oddílu SK Jilemnice

12 bře 2020, 10:34
Vytisknout
E-mail

 

 

Naši mladší žáci dostali pozvánku na žákovský turnaj od FC Slovanu Liberec. Samozřejmě jsme ani chvilku neváhali a naše kluky přihlásili. I když zprvu jsme měli obavy, zda tento turnaj pro nás není trochu větší sousto, ale nakonec to byl krásný fotbalový zážitek jak pro trenéry tak pro kluky. Hrálo se na umělé trávě vedle hlavního stadionu FC Slovan Liberec.

SK Jilemnice ve složení: 

r.2009 = Fajstauer, Kasanický, Mečíř, Harvan

r.2008 = Tůma, Holec, Pitrmuc, Mader

r.2007 = Jón, Kraus, Křížek, Vojtíšek.

Přihlásilo se 6 týmů a v systému každý s každým nás čekalo 5 zápasů po 20min. V prvním zápase jsme si poradili s mužstvem Chrastavy 2:1. V dalším zápase jsme se potkali s B-mužstvem Slovanu Liberec, které jsme porazili 4:2. V tomto zápase dal Vojtíšek hatrick a to nám rozhodlo o dobrém výsledku. V dalším zápase kluky čekal soupeř, se kterým se potkáváme v krajské A-třídě a smolná remíza 1:1. V tomto zápase jsme neproměnili 3 jasné šance a naopak chybné rozehrání brankáře nahrálo soupeři v konečném umístění. Tímto nám uniklo pěkné druhé místo v turnaji. Bohužel se i smolně zranil náš střelec Vojtíšek, který dál nemohl pokračovat.

Ve čtvrtém zápase jsme narazili na domácí Slovan Liberec A, to už byla jiná jízda. Slovan nás takřka ve všech směrech přehrával a to i že měli v týmu mladší kluky než my. Tento zápas skončil prohrou 4:1. Jediný náš gól proti Slovanu A dal Matěj Mečíř. Pro naše kluky velká zkušenost a možnost vidět práci s míčem ve velké rychlosti, převzetí míče a souboj jeden na jednoho.

Poslední zápas už nebyla taková soustředěnost a trochu docházely síly a proti 3.týmu krajského přeboru Libereckého kraje SK Ruprechtice to už nebylo ono, konečný výsledek 0:3 pro Ruprechtice a naše konečné čtvrté místo v turnaji.

Naši střelci branek: Vojtíšek 3, Mečíř 2, Mader 2, Jón 1

Všem klukům chci poděkovat za bojovnou a odvážnou hru takřka po celý turnaj a reprezentaci SK Jilemnice  na takovémto pěkném turnaji.

                 Za trenéry David Mečíř st.

 

Foto: