neboRegistrovat
ZAVŘÍT
Foto týmu
Jste zde:

Vítejte na internetových stránkách fotbalového oddílu SK Jilemnice

21 čen 2020, 16:24
Vytisknout
E-mail

 

PRVNÍ MÍSTO MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK JILEMNICE VE VRCHLABÍ - ROČNÍK 2011 A MLADŠÍ 

FINÁLE SK Jilemnice - FC Vrchlabí 2011 - 3:1

V nádherný sobotní den 13.6.2020 pořádalo FC Vrchlabí turnaj mladších a starších přípravek. Kluci mladší přípravky Jilemnice přijeli na kvalitně obsazený turnaj. Turnaje se zůčastnily týmy FC VRCHLABÍ 2011, FC VRCHLABÍ 2012, MFK TRUTNOV, 1.FK NOVÁ PAKA, SK SEMILY, SK STUDENEC, VTJ RAPID LIBEREC a tým SK JILEMNICE.   Ve skupině A  skončili na drůhém místě za naším budoucím finálovým soupeřem z Vrchlabí.  Základní skupina : SK - 1.FK Nová Paka 6:3, SK - SK Semily 8:3, SK - FC VRCHLABÍ  1:5.  Ve čtvrtfinále SK narazilo na 3 tým ze skupiny B, FC Vrchlabí 2012. Utkání bylo v naší režii a domácí tým jsme porazili 9:1. V semifinále už na nás čekal soupeř podstatně těžší a to VTJ Rapid Liberec, který v postupu porazil SK Semily 3:2.  Naši kluci se soupeře nezalekli a přesvědčivě vyhráli 4:2. Po pěti utkáních nás čekalo finále a soupeř nejtěžší. Do této chvíle procházel tým domácích z Vrchlabí bez jediného prohraného utkání.  Proto si dovoluji říci, že větším favoritem byli domácí.  Od začátku utkání však naši kluci bojovali a na hřišti nechali vše. Po prvním hvizdu bylo vidět, že bez boje se nedají. Nádherný a kvalitní zápas nakonec naši borci zaslouženě vyhráli 3:1

 

 

Za tým SK Jilemnice byli nominováni : Patrik Holubec, Jan Soukup, Dominik Rychtr, Ondřej Bochníček, Ondřej Hanč, Jan Jaroš, Marek Kavan, Adam Brožík, Mikuláš Tóth, Šimon Tuláček.  

Pochvalu zaslouží i trojice trenérů, kteří kluky perfektně připravili a za dva roky v mladší přípravce mnoho naučili.  Trenéři : Oldřich Henych, Marek Brožík, Jiří Kynčl. 

Byl to zárověn poslední turnaj a poslední utkání kluků ročník 2011 v mladších přípravkách. Kluci přecházejí do starší přípravky.  Všem přeji plno dalších úspěchů ve vyšší kategorii. 

S pozdravem Horáček Vladimír, předseda SK JILEMNICE.