neboRegistrovat
ZAVŘÍT
Foto týmu
Jste zde:

Vítejte na internetových stránkách fotbalového oddílu SK Jilemnice

07 zář 2020, 01:41
Vytisknout
E-mail

SK Jilemnice A  - SK Studenec  6:9 (3:4, 3:0, 0:5)

Branky: 15. a 21. Pešek Viktor, 38. a 39. Hák Šimon, 10. Erlebach Dominik, 13. Soukup Jan

Sestavy:
Hák Šimon (od 21. min Tuláček Šimon) – Erlebach Matouš, Bochníček Ondřej, Pešek Viktor, Illner Filip, Soukup Jan – Hák Antonín, Erlebach Dominik, Tuláček Šimon

V tomto zápase jsme poprvé hráli nově nastaveným systémem času hry. Nové regule FAČRu doporučují pro utkání starších přípravek zvolit variantu herní doby buď 4x17 min nebo 3x20 min. místo dosavadních 2x25 min. Po dohodě se soupeři jsme zvolili variantu 3x20.

Hned v 1.min jsme po špatné rozehře obdrželi lacinou branku. Poté se hra vyrovnala, ale hrálo se spíš mezi vápny. V 10.min se šikovně u levé lany uvolnil Honza Soukup, vyslal Dominika Erlebacha do nájezdu a ten s klidem k tyči proměnil. Ve 13.min byl před pokutovým územím faulován Filip Illner. Trestňák proměnil obstřelem zdi Honza Soukup. V 15.min aktivní Honza Soukup vybojoval míč u rohu a předložil gól křížnou příhrou před prázdnou branku Viktorovi Peškovi. Hned z rozehry si to na naši bránu středem rozjel útočník soupeře, prošel přes tři hráče a podél Šimona chladnokrevně uklidil míč do sítě. V 17.min hosté zahrávali roh, který otřeli o přední tyč a od lýtek našeho obránce skončil v naší brance. V 18.min Šimon nepovedenou rozehrou daroval laciný gól i soupeři.  

Do druhé dvacetiminutovky šel Šimon Hák hrát do pole a do branky se postavil jeho jmenovec Tuláček. Hned ve 21.min se po špatném rohu soupeře dostal do brejku Viktor Pešek a svůj nájezd se štěstím proměnil, když branař si na míč sáhl. Ve 29.min využil Šimon Hák špatného postavení branaře a takřka z nulového úhlu od rohového praporku jej překonal. Minutu nato Ondra Bochníček Krásnou kolmicí vyslal Viktora Peška, který v nájezdu 2 na 1 v pravou chvíli posunul doprava na Šimona Háka, pro nějž nebyl problém uklidit k tyči. Další šance zůstaly na obou stranách nevyužity.

Do posledního dějství posílil hosty, do té doby hrající bez střídajících hráčů (po dohodě s námi) další hráč. Ve 42.min se krásnou střelou z dálky prosadili hosté. Ve 45.min jsme špatnou přihrávkou před prázdnou branku darovali soupeři gól sami. Ve 48.min se hostující bek pěkně uvolnil u lajny a svůj nájezd dokončil vstřelením branky. V 51.min se hosté po rohu a nečekaném odrazu dočkali dalšího úspěchu. V 58.min dal hostující útočník po pěkné akci tří hráčů konečnou podobu výsledku.

Ve středu 9.9. hostí od 17:30 náš B-tým celek FK Košťálov/Libštát, A-tým si zápas tohoto vloženého kola předehrál minulý víkend v Rovensku (výhra 12:4). V sobotu 12.9. zajíždí náš B-tým do Studence, začátek 14:30, A-tým jede v neděli 13.9. do Přepeř, začátek 9:30.

Přijďte či přijeďte nás povzbudit !!!

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat