14 zář 2020, 01:24
Vytisknout
E-mail

SK Jilemnice B  -  FK Košťálov/Libštát  11:1 (1:0, 4:1, 6:0)

Branky: 28., 42., 54. a 58. Brožík Adam, 17., 21. a 37. Pešek Viktor, 53. a 54. Bochníček Ondřej, 25. Erlebach Dominik, 60. Rosenberg Lukáš

Brožík Adam (od 21. min Krajčírová Zuzana, od 41.min Soukup Jan) – Bochníček Ondřej, Morávek Tadeáš, Soukup Jan, Pešek Viktor, Krajčírová Zuzana – Rosenberg Lukáš, Erlebach Dominik

Neobvykle ve středu 9.9. od 17:30 přivítal náš B-tým celek FK Košťálov/Libštát. V loňském ročníku tento celek nepůsobil a výsledky se v této kategorii od letošního ročníku neevidují, takže nás čekala velká neznámá.

.
První třetina byla z naší strany tristní. Soupeř měl na střídání sice dvakrát více hráčů, ale většinou menšího vzrůstu. Pouze branař byl větší a dobře chytal, slabinu však měl v rozehře. My jsme si však nepomáhali, zbrkle se míče zbavovali a spoustu příležitostí jsme si svým laxním přístupem zkomplikovali. Výsledkem první dvacetiminutovky byla pouze jedna branka Viktora Peška ze 17.min, na jehož střelu si sice branař sáhl, ale vytěsnit ji nedokázal.

Do druhé dvacetiminutovky se do „kasy“ postavila Zuzka Krajčírová a příchodem Adama Brožíka do hry se její obraz dost změnil. Hned po 45 sekundách vstřelil Viktor Pešek branku po krásné „české uličce“ od Honzy Soukupa. Ve 25.min aktivní Tadeáš Morávek chytře posunul do středu na Adama Brožíka, který krásnou příhrou vyslal do brejku Dominika Erlebacha. Ten svůj nájezd zakončil střelou do protilehlé boční sítě. Ve 27.min se jedinkrát v zápase prosadili hosté, když vyběhnuvší Zuzku přeloboval Košťálovský útočník. Z rozehry si vzal míč Adam Brožík a individuální akci přes tři hráče zakončil chladnokrevně k tyči. Ve 37.min dorazil zblízka Viktor Pešek střelu Honzy Soukupa a zkompletoval tak svůj hatrick.

Zuzka musela po jednom střídání v posledním dějství spěchat na autobus, a tak šel do naší svatyně na závěrečných 20 minut úřadovat Honza Soukup. Ve 42.min Zuzka Krajčírová na středu u lajny dobře zakombinovala s Adamem Brožíkem a po dvou výměnách míče i míst jej vyslala do samostatného nájezdu, který náš plejér s klidem mazáka proměnil. V 51.min Honza Soukup dobře a hlavně rychle otočil hru z leva doprava a Dominik Erlebach z první posunul po lajně na Adama Brožíka. Ten si při běhu pro dlouhý pas nejprve zkontroloval postavení hráčů, aby pak krásnou křížnou přihrávkou před odkrytou branku vyzval Ondru Bochníčka k jednoduchému gólu nastavením nohy. Ondra namlsán vstřelenou brankou předvedl v 53.min krásnou přešlapovačku na půlce, rozehrál do strany na Tadeáše Morávka a vysprintoval dopředu. Táda mu narážečkou míč vrátil do brejku a Ondra nájezd pěknou střelou proměnil. Minutu nato se před Košťálovskou brankou míč ze skrumáže vykulil před Adama Brožíka, který pohotovou dorážkou levačkou zkompletoval také hatrick. Dvě minuty před koncem se nepovedla rozehra hostujícímu branaři a Adam Brožík přihrávkou „jako na podnose“ nepohrdl a vstřelil lacinou desátou branku. V poslední
minutě podtrhl střelecký účet zápasu Lukáš Rosenberg pěknou dalekonosnou ranou.

Oproti rozpisu je nejbližší fotbalový program pozměněn:

Tým FK Přepeře z důvodu nedostatku hráčů rozpustil svůj tým, hrající v naší soutěži. Jeho místo v soutěži zaujme družstvo, složené ze zbylých hráčů FK Přepeře a doplněné o hráče FC Lomnice nad Popelkou. Místo zápasu našeho A-týmu s FK Přepeře u nich (mělo se hrát neděle 13.9.) a zápasu našeho B-týmu s FK Přepeře u nás (neděle 20.9.) se odehrají 2 zápasy po sobě ve čtvrtek 17.9. od 17:30 na hřišti v Lomnici nad Popelkou.

O víkendu se pak v neděli 20.9. od 9:00 uskuteční pouze utkání našeho A-týmu s celkem TJ Sokol Jablonec nad Jizerou.