20 zář 2020, 23:55
Vytisknout
E-mail

FK Přepeře/FC Lomnice nad Pop.  -  SK Jilemnice A  10:7 (2:2, 1:1, 7:4)

Branky: 5. a 56. Holubec Patrik, 52. a 57. Brožík Adam, 32. a 58. Zapadlo Filip, 16. Krajčírová Zuzana

Sestavy:
Zapadlo Filip (od 21. min Krajčírová Zuzana) – Bochníček Ondřej, Morávek Tadeáš, Holubec Patrik, Jaroš Jan, Krajčírová Zuzana - Doan Manh Duy-David, Rosenberg Lukáš, od 50.min Brožík Adam

Ve čtvrtek 17.9. jsme s oběma družstvy zajížděli odehrát dva zápasy po sobě s celkem složeným z hráčů FK Přepeře a FC Lomnice nad Popelkou.

Úvod prvního zápasu jsme „zaspali“ a ve 3.min jsme již prohrávali 2:0 po naší chybě a poté po proměněném nájezdu. V 5.min chyboval i branař domácích a rozehrál míč přímo před sebe na osamoceného Patrika Holubce, pro nějž nebyl problém uklidit k tyči. Poté se naplno projevilo menší hřiště a běhaví a napadající hosté, s čímž jsme se jen těžko vyrovnávali. Na poločasových 2:2 srovnala tečovanou střelou po samostatném úniku od lajny Zuzka Krajčírová.

Na druhou třetinu šla již do branky Zuzka a Filip do hry. Celkově byla hra obou týmů neuspořádaná, zbrklá a většinou individuální. Ve 32.min oloupil branaře při rozehrávce o míč Filip Zapadlo a poslal míč do sítě. V poslední minutě tohoto dějství překonal spíše náhodným odkopem z vlastní poloviny domácí bek vysoko postavenou Zuzku.

Poslední dějství však bylo z naší strany katastrofální. Po fatálních chybách našich hráčů v obraně a brance jsme obdrželi během devíti minut laciné tři branky. V 50.min přišel do hry Adam Brožík a rázem se hra diametrálně změnila. Ačkoli jsme v 53.min dostali čtvrtou branku této třetiny, ale sami jsme mezi 52. – 58.min čtyři branky vstřelili. Čímž jsme 2 min před koncem srovnali na 7:7. Další základní chyby obrany a brankáře nás však opět srazily na zem a zápas jsme prohráli.

SK Jilemnice B  -  FK Přepeře/FC Lomnice nad Pop.  6:12 (3:2, 2:3, 1:7)

Branky: Erlebach Dominik 3x, Hák Antonín, Tuláček Šimon, Hák Šimon

Sestavy:
Hák Šimon (od 41. min Tuláček Šimon) – Bochníček Ondřej, Hák Antonín, Brožík Adam, Illner Filip, Erlebach Dominik – Tóth Mikuláš, Tuláček Šimon

První a druhá třetina vyrovnané, ale stejně jako v prvním zápasu chyby a laxnost ve třetí třetině rozhodly zápas ve prospěch hostů.