20 zář 2020, 23:58
Vytisknout
E-mail

SK Jilemnice A  - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou   20:3 (7:1, 7:0, 6:2)

Branky: 2., 23., 29., 30. a 58. Holubec Patrik, 3., 12., 17. a 21. Hanč Ondřej, 6., 15. a 50. Pešek Viktor, 39., 43. a 52. Hák Šimon, 16. a 50. Krajčírová Zuzana, 36. a 60. Tóth Mikuláš, 39. Erlebach Matouš

Sestavy:
Hák Šimon (od 21. min Krajčírová Zuzana, od 41. Jaroš Jan) – Erlebach Matouš, Morávek Tadeáš, Hanč Ondřej, Holubec Patrik, Krajčírová Zuzana - Pešek Viktor, Tóth Mikuláš, Jaroš Jan „C“

V neděli 20.9. panovalo nádherné počasí a kdo zavítal na hřiště, určitě se nenudil.

Už ve 2.min Zuzka vybojovala u rohového praporku míč, posunula „nahoru“ na Ondru Hanče, který šikovně otočil hru přes šíři na Patrika Holubce. Ten podle hesla „kdo

nestřílí, nedává góly“ z první balon napálil a prostřelil branaře hostí. Ve 3.min Ondra Hanč šikovně prošel středem a z vápna trefil přesně. V 6.min chybovali hosté ve středu pole a nájezd tria Hanč – Krajčírová – Pešek na branaře završila Zuzka nezištnou přihrávkou před prázdnou branku na „Bédu“ Peška. Ve 12.min přihrál Tadeáš Morávek dobře postavenému Ondrovi Hančovi, který tvrdou střelou z dálky překonal jabloneckého branaře. Ve 14.min se prosadili hosté, když Šimon Hák sice vyrazil střelu záložníka, leč proti dorážce útočníka byl již bezmocný. V 15.min vybojoval Ondra Hanč balon u lajny, potáhl jej do vápna a krásnou křížnou příhrou daroval jednoduchou branku Viktorovi Peškovi. V 16.min se Matouš Erlebach u lajny dobře zbavil protihráče a posunul do středu na Ondru Hanče, jehož střelu branař hostí ztlumil. Ukázkovým způsobem akci dohrávala Zuzka Krajčírová a zblízka dorazila. V 17.min vymetl pravou šibenici pěknou střelou Ondra Hanč a už v první třetině dosáhl hatricku.

Do druhé části se do brankářského dresu převlékla Zuzka Krajčírová a Šimon šel do hry. Hned po 25 vteřinách se z dálky pěknou tvrdou střelou prosadil Ondra Hanč a docílil tak své již čtvrté branky. Ve 23.min vyslal Miki Tóth pěknou uličkou do samostatného nájezdu Patrika Holubce a ten v rychlosti „plackou k tyči suše“ proměnil. Ve 29.min Matouš Erlebach nedostál své pověsti „kliďase za všech podmínek“ a rychle rozehrál aut. Honza Jaroš při vedení míče dobře zvedl hlavu, zasekl a dal „pod sebe“ proti noze na střelu Patrikovi Holubcovi. Ten křížnou střelou do boční protilehlé sítě nedal gólmanovi pražádnou šanci. I on tak zkompletoval svůj hatrick. Minutu nato Patrik převzal ukázkově náhru od Tády Morávka a pěknou střelou do protipohybu branaře znovu rozvlnil síť. Ve 36.min se po rychlé rozehře Zuzky z branky na Šimona Háka a jeho posunutí k rohu dostal k míči Patrik Holubec. Jeho ránu z úhlu branař vyrazil vedle sebe a předpisově dobíhající Miki Tóth s klidem dorazil. Ve 39.min nejprve Ondra Hanč po kličce vyslal do brejku 2 na 1 vyhlášené „šinkanzeny“ Matouše Erlebacha a Šimona Háka. Prvně jmenovaný obránci tělem naznačil doleva a míč dal vedle sebe doprava. Šimon Hák se do míče za vápnem opřel a střelou o břevno zaznamenal efektní branku. Matouše akce tak povzbudila, že rozehru hostí po obdržené brance hned napadl, míč získal a ukázkovým prvním dotekem se nejen zbavil obránce, ale připravil si i výbornou palebnou pozici, ze které „s klidem Erlebacha“ skóroval. Zuzce v brance se několika bravurními zákroky podařilo udržet v této třetině čisté konto.

Po dvou odehraných třetinách při skóre 14:1 se o místo v brance urputně hlásil benjamínek Honza Jaroš a i Zuzka si šla ráda opět zahrát do pole. Ve 43.min se hned blýskla asistencí, když po pěkné kličce vybídla ke střele levou našeho prvního branaře Šimona Háka. Ten se situace nezalekl a s klidem proměnil. V 50.min vyslal Ondra Hanč do nájezdu hezkou uličkou Viktora Peška, který sice se štěstím, ale proměnil a stal se tak dnes naším třetím hráčem s přívlastkem „hatrickový“. Po rozehře jsme hned napadali dvojicí Patrik Holubec a Matouš Erlebach. Druhý jmenovaný míč získal a předložil Zuzce „pocukrovanou“ křížnou nahrávku, kterou neměla problém uklidit. V 51.min se podruhé prosadili hosté, když po zisku rychle vystřelili na branku a Honzík nestihl reagovat. V 52.min Ondra Hanč posunul vedle sebe na Zuzku, jejíž střelu branař vyrazil před sebe. Pohotovou dorážkou se blýskl Šimon Hák, a i když první třetinu odchytal, i on stihl zkompletovat hatrick. Z protiútoku hosté překvapili Honzíka ukrytou střelou okolo skrumáže do boční sítě. V 58.min ještě vsítil branku po střele do šibenice Patrik Holubec. Kulatou „dvacítku“ vstřelil v poslední minutě po pěkné střele Miki Tóth.

Ve středu 23.9. se hraje „vložené“ kolo a náš A-tým zajíždí na hřiště do Košťálova, kde hrajeme od 17:00. B-tým zápas tohoto kola proti FK Jablonec nad Nisou odehraje po dohodě klubů v neděli 18.10.
O víkendu se pak nejprve v sobotu 26.9. od 10:00 náš B-tým utká v Jablonci nad Jizerou s místními borci. A-tým pojede v neděli 27.9. od 9:30 změřit síly s týmem Horní Branné.