neboRegistrovat
ZAVŘÍT
Foto týmu
Jste zde:

Vítejte na internetových stránkách fotbalového oddílu SK Jilemnice

01 lis 2021, 01:11
Vytisknout
E-mail

Branky: 2., 23., 34., 44. a 45. Soukup Jan, 9., 19., 23., 52. a 55. Illner Filip, 17. Suchý Václav,  32. Tuláček Šimon, 40. Armstrong Vojtěch 

Sestava:
Horák Mikuláš (od 41.min Tuláček Šimon) – Armstrong Vojtěch, Tóth Mikuláš, Soukup Jan, Kynčl Jan, Illner Filip – Tuláček Šimon, Suchý Václav 

V neděli 31.10. náš A-tým hostil v rámci posledního podzimního kola Okresního přeboru starších přípravek tým sousedních Roztok. S trenérem hostí jsme se dohodli na rozložení hrací doby do tří dvacetiminutových třetin.

Hned ve 2.min si Honza Soukup na vápně sám vybojoval míč a svou střelou otevřel skóre zápasu.

Ve 4.min se hosté před vápnem dobře uvolnili a tvrdou ranou srovnali. Za minutu už jsme prohrávali, když jsme lacinou chybou v obraně hostům vedení takřka darovali. V 9.min srovnal z nájezdu Filip Illner, kterého do brejku vyslal předpisovou „uličkou“ Šimon Tuláček. V 17.min Miki Tóth na půlce dobře zasekl a přihrál na Honzu Soukupa. Ten vyvezl míč před vápno, kde nezištně nahrál na Vaška Suchého. Jeho rána skončila „pod víkem“. Minutu před koncem Honza Kynčl „vymíchal“ pohybem obránce a vystřelil. Jeho ránu sice branař kryl, ale proti dorážce Filipa Illnera zblízka byl bezmocný. V poslední minutě první třetiny se ještě našemu branaři nepovedla rozehra a hosté pohodlně snížili.

Druhé dějství jsme začali náporem a výsledkem byly dvě branky během 23.minuty. Nejprve Vojta Armstrong před vápnem roztáhl hru k lajně na Honzu Soukupa a jeho střílený centr obrana hostí  nešťastně tečovala za záda branaře. Rozehru Roztok po brance jsme hned napadli, míč získal Honza Kynčl, předal na Filipa Illnera a jeho tvrdá rána z vápna jako první síť v brance rozvlnila tu horní. Ve 28.min se hostující hráč pěkně individuálně uvolnil přes našeho beka, udělal kličku i vybíhajícímu Mikymu a v pohodě dal do prázdné. Ve 32.min Vašek Suchý pokryl míč tělem u lajny a dal pod sebe na Vojtu Armstronga, který z první narážečkou vyslal do brejku Šimona Tuláčka, jenž střelou k tyči vsítil branku. Ve 34.min Filip Illner skoro od rohového praporku krásně našel před odkrytou částí branky Honzu Soukupa, jemuž stačilo jen nastavit nohu. V poslední minutě druhého dějství se prosadil Vojta Armstrong, když Honza Kynčl se Šimonem Tuláčkem dobře zakombinovali u brankové čáry kousek od rohu a Šimon v pravý okamžik přihrál před prázdnou branku, kam z druhé vlny dobíhal právě Vojta.

Na poslední třetinu se do branky postavil Šimon a Miki Horák šel vyzkoušet, co jeho bolavé paty udělají ve hře. A nevedl si špatně. Ve 44.min podržel míč za půlkou a přesně do pohybu sprintujícího Honzy Soukupa adresoval přesnou příhru. Honza udělal branaři kličku a pohodlně zavěsil. Hned v další minutě Honza předvedl stejnou kličku branaři, tentokrát mu nahrával Vojta Armstrong. Ve 47.min skórovali hosté, když po naší ztrátě přelobovali Šimona Tuláčka dobře hrajícího vytaženě a v další minutě jej ještě prostřelili pěknou tvrdou střelou. V 52.min Filip Illner přidal další branku po nájezdu z boku, aby pak tentýž hráč v 55.min uzavřel skóre zápasu střelou z vápna do šibenice, když na něj chybně rozehrál branař hostí.  

Roztočtí se neukázali ve špatném světle a mají ve svém kádru hráče, na nichž se dá stavět. Naši hráči spolu dobře komunikovali, a i když se ne všecho povedlo, dá se zápas určitě hodnotit velice kladně.