neboRegistrovat
ZAVŘÍT
Foto týmu
Jste zde:

Vítejte na internetových stránkách fotbalového oddílu SK Jilemnice

01 lis 2021, 01:13
Vytisknout
E-mail

Branky: 11. a 54. Holubec Patrik, 6. Brožík Adam, 25. Kavan Marek, 35. Laušman Adam 

Sestava:
Brožík Adam (od 31.min Albrecht Šimon) – Bochníček Ondřej, Erlebach Matouš, Holubec Patrik, Laušman Adam, Kavan Marek – Albrecht Šimon, Jaroš Jan 

Druhým zápasem nedělního dopoledne 31.10. bylo utkání našeho B-týmu s celkem z Jablonce nad Jizerou. Tento zápas byl také naším posledním vystoupením na podzim. S trenérem hostí jsme se dohodli na rozložení hrací doby do dvou třicetiminutových poločasů.

Jablonečtí hráči jsou atletičtí a důrazní, my byli lepší na míči, ale horší v soubojích. Ve 4.min se hosté ujali vedení po střele k tyči po úniku lajnou. Adam Brožík celou první půli hrál hodně vysoko a spoustu míčů sbíral nohama hned okolo půlící čáry, takže jsme většinu první půle strávili na polovině soupeře. V 6.min při rohu kluci svým dobrým pohybem strhli všechny hráče do prostoru okolo branky, Adam jako branař si z půlky seběhl na Patrikem vykulený míč 7m za vápno a bez přípravy propálil vše. V 11.min Patrik Holubec využil špatné rozehry gólmana hostí, míč si přistrčil a prudkou bombou mu míč do branky vrátil. Poté jsme sice herně Jablonecké z větší části přehrávali, ale důraz a nasazení hostí si také zaslouží pochvalu. Po jedné z jejich šancí Adam Brožík vytáhl střelu soupeře bravurně na tyč. My jsme odpověděli velkou šancí Honzy Jaroše, ale tomu se v poslední chvíli míč svezl po kopačce a branku minul. Ve 25.min Matouš Erlebach dobře oklamal tělem bránícího hráče a posunul na Adama Laušmana, který na sebe natáhl dva beky a v pravou chvíli vyslal do brejku Marka Kavana, jenž se nemýlil.

Do druhé půle si do branky vlezl Šimon Albrecht a Adam Brožík šel do hry. Ve 35.min Adam Brožík založil z obrany akci, kterou narážečkou prodloužil Marek Kavan na Adama Laušmana a ten z vápna trefil přesně k tyči. I nadále nám jablonečtí dávali pramálo prostoru a sami se po zisku míče pouštěli do průniků, ale takřka zpravidla individuálních. Někteří jejich hráči na tom s míčem byli velice dobře, ale moc spolu nekombinovali. Ve 48.min jsme obdrželi branku po ukryté střele zpoza obránce na přední tyč. Nám se v této fázi nedařila poslední finální přihrávka a v zakončení nám chyběl větší klid anebo naopak větší razance. V 52.min hosté snížili na rozdíl jediné branky, když po chybě při zpracování míč odskočil našemu obránci přímo na nohy hostujícího útočníka a ten vysunutého Šimona v brance „lobnul“ skoro z půlky. Dvě minuty na to se však Ondra Bochníček pěknou kličkou na vlastní půlce zbavil útočníka a přihrál na středový puntík na Patrika Holubce. Ten rozkmital s míčem své turbo, narazil si s Adamem Laušmanem, dostal se tak bekům za záda a svůj nájezd placírkou k tyči proměnil. V 58.min hosté po nařízeném trestném kopu vytvořili společně s našimi obránci „chumel“ před naší brankou a trestňák prošel skrz hradbu těl až do naší branky. Více se již v zápase nestalo.

Jablonečtí hráči byli proti nám určitě lepší v důrazu a nasazení, navíc mají i několik šikovných hráčů. Naší předností v tomto zápase byla jednoznačně kombinace, výběr místa a technika.  

Velkou smůlou je natažení stehenního svalu Patrika Holubce v závěru tohoto zápasu, čímž bohužel přijde o úterní utkání Výběrů OFS Semily proti celku AC SPARTA PRAHA v Praze. Do tohoto zápasu si trenéři Výběrů naší kategorie z našeho celku vybrali ještě Adama Brožíka, Ondřeje Hanče a Filipa Illnera. Všem gratulujeme k nominaci.