Vítejte na internetových stránkách fotbalového oddílu SK Jilemnice

08 úno 2013, 00:57
Vytisknout
E-mail

24.2.2013 (NE) - SK Jilemnice - SK Miletín od 10:00 hod. na umělé trávě v Nové Pace.

SK Miletín je účastníkem I.B třídy skupiny A - Královéhradeckého kraje kde se po podzimní části drží na velmi pěkném 5.místě s 6 bodovou ztrátou na vedoucí celek soutěže Sokol Starou Paku. S Miletínem jsme se střetli už v prázdninové přípravě před letošní sezónou na jeho hřišti, kdy jsme už v 5.minutě doplatili na nekoncentrovanost celého našeho mužstva v naší obrané hře a prohrávali 2:0. Do konce prvního poločasu se hra začala postupně vyrovnávat a po našich šancích se nám podařilo vyrovnat a to z nařízené penalty po faulu na Libora Tonara. Penaltu proměnil kapitán mužstva Marek Šťastný a druhou vyrovnávající branku dal z dorážky po závaru před domácí svatyní po střele Vláďi Horáčka do tyče Roman Šejk Peterka. Ve druhé půli šli domácí opět do vedení, ale v závěru utkání se nám podařilo vyrovnat na konečných 3:3 ze standardní situace, kdy se netradičně hlavou prosadil na hřišti náš nejlepší hráč v zápase Libor Tonar.V závěru utkání byly na obou stranách k vidění ještě další brankové příležitosti avšak bez gólového vyjádření. Hlavně ta v závěru utkání kdy Vláďa Horáček postupoval od půlící čáry sám na brankáře volala po gólu. Pro diváky tak pohledné utkání skončilo po zásluze konečnou remízou 3:3.

V době našeho prvního utkání bude soupeř z Miletína určitě rozehranějším týmem, kdy se před samotným zápasem s námi střetne postupně se Sokolem Myštěves (již odehráno kdy Miletín překvapivě prohrál 0:4), dále s SK Mírovou (I.A třída Libereckého kraje 0:7) a na soustředění v Desné se utká se Sokolem Držkov (I.B třída Libereckého kraje 2:3) a o den později se Sokolem Horní Branná (I.A třída Libereckého kraje 2:4).

Tímto chceme na utkání do Nové Paky pozvat naše příznivce, kteří si najdou v nedělním dopoledni čas a přijedou nás podpořit;-).