neboRegistrovat
ZAVŘÍT
Foto týmu
Jste zde:
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

B-tým
(1 prohlíží) (1) Host

Odpovědět k tématu: Re: Svolání legendární Kolumbie!

Jméno
Subjekt
Boardcode značky
B) :( :) :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :oops: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit

Téma historie: Re: Svolání legendární Kolumbie!

Max. zobrazení posledních 6 příspěvků - (Poslední příspěvek nejdříve)
8 roků, 3 měsíců #351

hradec

Hmm 4x se to kreje.......
8 roků, 3 měsíců #350

blaza

zdarec koně
tak už je nalosováno-fotbal.cz-domácí soutěže-kraje a okresy-Liberecký kraj-Semily-okresní soutěž muži východ

nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/libereck...=514A2A&show=Los
8 roků, 4 měsíců #285

Savlis

Mě se líbí názor Mildy, že když se půjde potrápit s námi do lesa tak to dělá hlavně pro sebe!!! Každej má nějaký to kilčo navíc to si musíme sportovně přiznat a uvidíte jak se potom lehce běhá na place! A navíc nikdo po Vás nebude hulákat jestli běžíte rychle nebo pomalu, každý máme svoje možnosti a zase jít do extrému a uhnat Vás to není našim cílem.Jak rychle poběžíte a kolik koleček je jen na Vás, když si někdo chce odfrknout není problém, ale věřte že v partičce to hnedka míň bolí.S Micalem taky souhlasím, že pravá parta se uvidí až se začnete kluci slejzat a jak říkal doufám, že to nebude jen v neděli na zápas. Kuuuci fandím Vám a doufám ,že se to rozjede tím správným směrem !!!
8 roků, 4 měsíců #283

baranyk

Jsem rád , že si všichni (aspoň doufám) uvědomují, že začínáme z pralesa a nechcem tam být
dlouho. Je to opravdu jen o tom, kdo chce pro sebe a partu udělá.
8 roků, 4 měsíců #282

micalek

Shrnul bych to asi slovy Páji Shearera: Pitvat se v maličkostech můžeme až po tom, co (důrazně upozorňuji KAŽDÝ HRÁČ) nejen slovy, ale hlavně činy dokážeme, že se nám hrát ( a nejen hrát) za Jilemnici chce.
Drtivá většina z nás čeká na to, že si půjde v neděli zahrát na pěkným place s kamarádama fotbal. Dokud se se stejnou radostí nebudeme pídit po tom, jestli je a v kolik trénink nebo jestli nemám dneska na venkovní zápas vzít auto já, budeme jen bandou tlučhubů tvrdících, že já jsem fotbal v Jilemnici hrát chtěl ...
8 roků, 4 měsíců #281

vrbata

Hoj pánové,
za mne - nevidím problém v tom si věci nosit domu (vyprat a vyčistit) klidně po každém tréningu... . Tudíž stačí jen nějaký prostor, kde se na trénink převléci a kde se potom třeba vysprchovat atd.
Dále můžu s čistým svědomím za sebe říct, že se na letní "fyzickou" přípravu i těším a pokud mi v tom nebudou bránit nějaké soukromé či jiné osobní překážky, tak budu chodit pravidelně. Aspoň něco udělám(e) se svoji fyzickou kondici, protože u většiny to není nijak valné a pak se motat a nemít na zápasy v "pralese" dech = bych se musel asi propadnout hanbou
Tak zatím...
Čas pro vytvoření stránky: 0.32 sekund
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat