neboRegistrovat
ZAVŘÍT
Foto týmu
Jste zde:

Vítejte na internetových stránkách fotbalového oddílu SK Jilemnice

21 dub 2013, 12:49
Vytisknout
E-mail

Branka: Horáček Vl. (as.Šnorbert M.)


Sestava: Černý-Mečíř,Šťastný,Schauer P.,Paulů-Šnorbert,Hadač,Jež,Faistaver (od 10 min.Vancl a od 80.min. Schauer M.)- Tonar,Horáček

K utkání do Stráže jsme odjížděli s odhodláním překvapit, avšak v týdnu začala kosit nemoc jednoho hráče po druhém a nakonec jsme odjížděli k zápasu s torzem hráčů. K utkání nebyli k dispozici Tuž, Hartych, Bergemann, Princ. Se zraněním odjížděl jen na střídačku M.Schauer a dříve dlouhodobě zraněný D.Vancl.

Aby nebylo naší smůle konec tak se hned v 10.min zranil Š.Faistaver. K samotnému zápasu. Od počátku jsme byli pod tlakem domácích, který jsme však přestáli bez větší pohromy avšak v době, kdy se hra v poli paradoxně vyrovnala a dostali jsme se do zápasu, přišla první pohroma pro náš tým. V souboji o míč asi 10m za půlící čarou na straně Stráže vlétl stoper domácích do souboje s úmyslem přerušit náš útok, který utnul razantním odkopem, jenže k překvapení všech zmiňovaný odkop letěl míč na branku jilemnických a dezorientovaný brankář Černý, chtěl míč vyboxovat nad branku, ale vůbec ho netrefil. Po této až komické situaci jsme od 17.min, kdy jsme domácím darovali vedení 1-0 prohrávali. Ve 25.min pronikl po pravé straně Martin Šnorbert, ale Vláďa Horáček jeho centr netrefil ideálně. Ve 28.min po centru zleva měl na noze gól domácí útočník, ale jen těsně minul jilemnickou branku. Ve 32.min si druhou slabší chvilku vybral brankář Černý i když s přispěním spoluhráčů. Na levé straně nezachytil náběh domácího záložníka Vancl, centr se snášel do rukavic brankáře Černého, ale ten se opět snažil míč jen vyboxovat, ale vyrazil ho pouze do břevna a s odraženým míčem už neměl domácí Věchet sebemenší problém ho uklidit hlavou na 2-0. Místo toho, aby na nás padla deka jsme převzali iniciativu na svoje kopačky a už ve 34.min bylo sníženo, kdy po rychlém brejku a nádherném přenesení hry na pravou stranu běžel sám na brankáře domácích Martin Šnorbert, ale jeho tvrdou střelu brankář pouze vyrazil a u odraženého míče byl nejrychleji důrazný Vláďa Horáček 2-1. Ve 40.min jsme měli další slibnou příležitost, ale centr Davida Paulů trefil Jarda Hadač slabou hlavičkou, která šla těsně mimo. Ve 45.min jsme měli velké štěstí, kdy domácí útočník ve 100% šanci trefil hlavou jen břevno jilemnických.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že nemáme co ztratit a pokusíme se výsledek zvrátit a naše aktivita tomu i odpovídala, kdy jsme byli lepším mužstvem a domácí pouze spoléhali na rychlé brejky s kterými obrana Jilemnice neměla větší problémy. V 55. min po rohu Mečíř jen těsně přestřelil. V 57. min zleva postupoval do vápna sám Vancl, ale přihrávkou před branku nikoho nenašel. V 62. min Schauer P. z přímého kopu po teči ve zdi míč letí nad. V 65. min. měl na kopačce 100% šanci Vláďa Horáček kdy se protáhl do pokutového území, ale skákavý balón ne a ne dostat pod kontrolu, podle toho vypadalo i zakončení a s jeho střelou si brankář domácích poradil. Domácí odpověděli několika standardními situacemi, které nepřinesli brankovou odezvu. V 78. min. přišla největší a to 200% šance jilemnických na vyrovnání, kdy po presinku vybojoval míč Libor Tonar, místo očekávané střely však posunul lépe postavenému Jardovi Hadačovi, ale ten s vědomím, že musí trefit úplně prázdnou domácí branku vystřelil takzvaně na jistotu, ale jeho nepochopitelně slabou střelu stihnul domácí obránce skluzem z brankové čáry ještě vykopnout. V 87. min vyrazil Černý tvrdou křížnou střelu. V 90.min kdy už jsme hráli vabank jsme z přímého kopu inkasovali potřetí, kdy tečovaná střela, která mířila do prostřed jilemnické branky, proklouzla brankáři Černému pod tělem 3-1 a to byl také konečný výsledek zápasu.

Hodnocení:  I přesto, že jsme byli domácím víc než vyrovnaným soupeřem sráží nás individuální chyby jednotlivců. Remíza by asi byla zasloužená, ale nám prostě nepřeje ani to potřebné štěstíčko a nedůraz v koncovce. Malinko zamotanou hlavu máme z toho jak sestavíme tým na příští utkání, protože k nemocným se nejspíše přidají po zraněních ve Stráži další. 

P.Schauer a M.Hradecký

Nadcházející zápas

SO: 27.4.2019

vs.

17:00  

Nová Ves

Poslední hraný zápas

Studenec vs

1

1